“Είναι χαρά μου να γνωρίζω και να συνεργάζομαι με την ενέργεια, τη ζωντάνια και τη δίψα για γνώσεις και προσφορά που έχει ο Νίκος! Η ψυχοθεραπευτική διαδικασία είναι ένα ευχάριστο ταξίδι με συνοδοιπόρους όπως εκείνος”
![](https://nickvopis.com/wp-content/uploads/2021/06/NickVopis.com_197052109_1457275844629742_1290482140690183255_n-e1623255981218.jpg)
“Είναι χαρά μου να γνωρίζω και να συνεργάζομαι με την ενέργεια, τη ζωντάνια και τη δίψα για γνώσεις και προσφορά που έχει ο Νίκος! Η ψυχοθεραπευτική διαδικασία είναι ένα ευχάριστο ταξίδι με συνοδοιπόρους όπως εκείνος”